Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik komputerowy

AMOCARAT sp. z o.o.O firmie

  • Królewska 1, Czaniec (pow. bielski)
    Czaniec (pow. bielski), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AMOCARAT sp. z o.o.

Królewska 1

Czaniec (pow. bielski)

Twój zakres obowiązków

  • Nowy członek naszego Zespołu będzie odpowiedzialny za kompleksową oprawę graficzną Obsessive w tym min. grafiki produktowe, zdjęcia na potrzeby social media, reklamy prasowe, plakaty, opakowania i… wszystko, co związane z wizualną oprawą marki.

Nasze wymagania

  • biegła znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)

  • doświadczenie w retuszu zdjęć i szparowaniu zdjęć

  • umiejętność pracy w oparciu o KV

  • znajomość zagadnień DTP oraz samodzielność w przygotowaniu projektów do druku

  • perfekcyjne wyczucie estetyki

  • niestandardowe pomysły!

  • zaangażowanie w tworzenie fantastycznej marki

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność

  • umiejętność dobrej współpracy z marketingowcami (spokojnie – nie gryzą)!

  • szeroki uśmiech i pozytywne nastawienie :)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • prywatne ubezpieczenie medyczne, Multisport oraz ubezpieczenie na życie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę od 8-16 od poniedziałku do piątku (pełny etat)

  • spore i naprawdę wygodne biurko

  • praca w systemie hybrydowym (praca na miejscu oraz zdalnie)

  • fantastyczną atmosferę pracy, kawę, słodycze i… uśmiechniętych współpracowników!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy producentem seksownej bielizny dla kobiet, światowym liderem w swojej branży. Od 14-u lat inspirujemy pary do szalonych, pełnych odkryć zabaw we dwoje. Więcej o nas i naszych produktach znajdziesz na naszej stronie internetowej obsessive.com.

  • Brzmi dobrze, prawda? Jeśli Ci się podoba i masz wszystko to, czego oczekujemy, prześlij swoje portfolio, CV oraz list motywacyjny. A gdy zaprosimy Cię na rozmowę, zabierz ze sobą pozytywne myślenie i szeroki uśmiech!