Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik komputerowy - DTP, WWW

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRUCK.PL

    Wydawnictwo i portale internetowe Truck.pl i Best-Agri.com poszukuje osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Gdynia

    lub zdalna

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie i składanie reklam
    • przygotowywanie reklam wg wytycznych klientów lub ich projektowanie
    • projektowanie i modyfikowanie stron WWW
    • projektowanie firmowych materiałów reklamowych
    • projektowanie banerów i mailingów
    • współpraca z drukarniami
    • analiza trendów w grafice offline i online

    Oczekiwania:

    • znajomość produktów Adobe (InDesign, Photoshop)
    • znajomość produktów Corel
    • znajomość HTML, CSS
    • mile widziana znajomość technologii Bootstrap
    • poczucie estetyki, kreatywność
    • dbałość o jakość projektów
    • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej

    Oferujemy:

    • pracę w biurze w Gdyni lub zdalnie od poniedziałku do piątku
    • pełny etat
    • nieformalną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami
    • nie-korporacyjną atmosferę
    • rodzaj umowy i warunki do uzgodnienia

    Klikając w przycisk "Aplikuj" lub wysyłając CV na adres e-mail: [email protected], zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Excelia s.c z siedzibą w Gdyni przy ul. Pionierów 1/12 swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.