Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy E-commerce

Alkemie Group sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie form wizualnych - statycznych i ruchomych - do wykorzystania w mediach online, social media, event, service design, WWW

  • Realizacja bieżących projektów: opakowana, wizualizacje, prezentacje, BTL, print, KV, broszury, ulotki, katalogi, LP, POS, newslettery, SM

  • Przygotowywanie projektów zgodnie z briefem kreatywnym dla marek

  • Udział w burzach kreatywnych

  • Dbanie o terminową i jakościową realizację powierzonych projektów

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy dla agencji reklamowych i w tworzeniu komunikacji komercyjnej poparte portfolio

  • perfekcyjna obsługa narzędzia z pakietu Adobe Creative Cloud (PS, AI, ID, XD)

  • rzeczywiste umiejętności związane z projektowaniem reklamowych form wizualnych statycznych i ruchomych

  • znajomości aktualnych trendów w grafice, identyfikacji wizualnej

  • umiejętność projektowania kampanii, wykorzystywanych na platformach: Facebook Ads, Google Ad

  • zdolność przeskładania idei kreatywnych na różne nośniki reklamowe Digital oraz ATL i BTL w zakresie master bannerów, formatów niestandardowych, maillingi

  • znajomości i umiejętności makietowania i projektowania stron internetowych

  • twórcze podejście do projektów

  • wyraziste portfolio komercyjne i/lub artystyczne – znajomość trendów w sztuce użytkowej i komunikacyjnej

  • kreatywność, wyobraźnia i ogromne wyczucie estetyki

  • umiejętność pracy pod presją, terminowość i doskonała organizacja czasu

  • dyspozycyjność i gotowość do codziennej pracy w naszym biurze we Wrocławiu

  • jeśli lubisz samodzielność, duże wyzwania, masz głowę pełną pomysłów i duszę artysty to jest to praca stworzona dla Ciebie

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie, które będzie rosło razem z Twoim zaangażowaniem i wynikami,

  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy,

  • ambitne wyzwania,

  • możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrożenie swoich pomysłów,

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,

  • możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • współpracę z kreatywnym, ambitnym i energetycznym zespole

Alkemie Group sp. z o.o. sp. k.

Alkemie Group Sp. z o.o. sp.k. - jesteśmy producentem kosmetyków naturalnych, tworzącym nowe marki w sektorze beauty skin care już od ponad dziesięciu lat. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowatorskim designem i nowoczesnymi surowcami, których szukamy na całym świecie. Nasze kosmetyki mają już setki tysięcy zadowolonych klientów.

Przewiń do profilu firmy