Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy

AJ INVEST GROUP SP. Z O.O.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zawartością strony www.

  • Przygotowywanie opisów aukcji i optymalizacja ich pod wyszukiwarki (SEO)

  • Projektowanie grafik na potrzeby naszych serwisów internetowych oraz kanałów social media.

  • Przygotowaniem materiałów do druku (ulotki, katalogi).

  • Tworzenia layoutów (strony internetowe, serwisy aukcyjne, katalogi, ulotki, mailingi).

  • Współpracy z innymi członkami grupy projektowej przy realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w realizacji profesjonalnych projektów graficznych print i digital.

  • Dobra znajomość pakietu Adobe ( głównie Photoshop, Ilustrator, In Design ).

  • Znajomość DTP i technik druku, umiejętność przygotowania materiałów do druku.

  • Doświadczenie w tworzeniu contentu w social mediach.

  • Kreatywności i nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów.

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie.

  • Umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.