Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko programista PHP”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

tworzenie grafiki cyfrowej

obróbka zdjęć w programach graficznych

inne prace biurowe

Nasze wymagania

Wymagania:

umiejętność pracy w środowisku PC

znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Premiere, CorelDraw oeraz pakietu Office

kreatywność i twórcze podejście do pracy

dbałość o szczegóły

umiejętność pracy w zespole

wykonywanie pracy w siedzibie Wydawnictwa

Docenimy:

znajomość podstaw z zakresu HTML, CSS

To oferujemy

Oferujemy:

pracę w renomowanym i stabilnym wydawnictwie

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

liczne świadczenia pracownicze