Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik komputerowy / Graphic Designer

SIM-ART sp. z o.o.

4 5006 200 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bałtycka 33A

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów do druku i do cięcia

  • projektowanie graficzne (ulotki, banery, roll-upy, plakaty, wizytówki etc.)

  • aktywny udział w tworzeniu koncepcji reklamowych

  • sporządzanie zestawienia wykonywanych projektów

  • kreatywne podejście do zleceń

Nasze wymagania

  • znajomość programów CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator

  • kreatywność i pomysłowość

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność i precyzyjność

  • samodzielność - u nas sam ustalasz jak wygląda Twój dzień pracy, o ile trzymamy się terminów realizacji projektów

  • Jeśli zajmujesz się modelowaniem 3D, montażem filmów, będzie to zdecydowanie atutem.

To oferujemy

  • możliwość długiej współpracy, stabilne zatrudnienie

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • pracujemy od poniedziałku do piątku, weekendy masz wolne

O nas

Tworzymy reklamy kompleksowo, od przedstawienia pomysłu, poprzez opracowanie koncepcji, przygotowanie oferty i realizację projektu. Identyfikacja wizualna firm, projekty graficzne (grafika 2D, animacje 3D, filmy), kreatywne rozwiązania, projekty niestandardowe – w tym się specjalizujemy.

Zadowolenie Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Wyślij do nas CV + portfolio swoich kilku prac.

Sprawdź nasz zespół i czym się zajmujemy na www.sim-art.pl