Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy/ Graphic Designer

i-Terra Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie materiałów drukowanych (m.in. foldery, ulotki, newslettery, reklama prasowa, reklama zewnętrzna)

  • Tworzenie reklamy internetowej (bannery, e-mailingi, proste animacje video)

  • Opracowanie plików graficznych dokumentujących przeprowadzone akcje promocyjne

  • Współpraca z działem marketingu

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość oprogramowania graficznego pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator)

  • Znajomość programów: HTML, CSS. PHP i JS będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość specyfiki reklamy internetowej oraz specyfikacji i funkcji DTP

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne rozumienie tekstu

  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Twórcze i kreatywne spojrzenie na projekt

  • Umiejętność tworzenie spójnych grafik offline i online

  • Umiejętność tworzenia kompozycji i zastosowania kolorów CSS

To oferujemy

  • Kontrakt B2B

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w dynamicznym, kompetentnym i innowacyjnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku