Oferta pracy

Grafik Komputerowy

Graffiti Studio Sp. z o.o.O firmie

  • Na Stoku 78
    Jaworzno, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Graffiti Studio Sp. z o.o.

Na Stoku 78

Jaworzno

Od 20 lat specjalizujmy się w produkcji poligraficzno-reklamowej o wszechstronnych możliwościach produkcyjnych. Nieustannie rozszerzamy swoją działalność wprowadzając do oferty nowe usługi i produkty zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i rosnącym potrzebom rynku, stale wdrażamy nowe technologie i uzupełniamy park maszyn o najnowocześniejsze urządzenia poligraficzne. Druk cyfrowy w połączeniu z tradycyjnym offsetem, sitodrukiem oraz fleksodrukiem pozwala nam jednocześnie realizować małe zamówienia jednostkowe oraz duże nakłady w atrakcyjnych cenach i ekspresowym tempie. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników zapewnia profesjonalną obsługę i dokłada wszelkich starań tworząc produkty o najwyższej jakości. Aktualnie firma zatrudnia ponad 160 osób.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji graficznej,
  • opracowywanie nowych projektów w oparciu o materiały i wytyczne klienta,
  • wspomaganie realizacji procesów technologicznych oraz związanych z produkcją dokumentacji technicznej,
  • wspomaganie realizacji procesów związanych z wyceną nowych wyrobów,
  • ocena materiałów graficznych pod kątem przydatności do druku,
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietów programów graficznych (Adobe, Corel),
  • wykształcenie min. Zawodowe lub średnie, ogólnokształcące/techniczne,
  • dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność,
  • praca pod presją czasu,

Oferujemy

  • oferujemy umowę o pracę,
  • Fundusz świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • premie uznaniowe, premie świąteczne,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy