Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy

"STEGU" Spółka z o.o.O firmie

"STEGU" Spółka z o.o.

Dworcowa 8

Jełowa (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów marketingowych: katalogów, ulotek, plakatów, KV, reklam, grafik, prezentacji, bannerów;

  • przygotowywanie materiałów do druku (z dostosowaniem do technologii produkcji);

  • kreatywne opracowanie koncepcji opakowań oraz ich skład do produkcji;

  • projekty materiałów do mediów cyfrowych (strony www, landing page, mailingi, kampanie display, newslettery, e-commerce);

  • opracowanie materiałów na potrzeby social mediów;

  • tworzenie reklam typu POS;

  • obróbka, montaż i retusz zdjęć;

Nasze wymagania

  • biegła znajomość programów graficznych, przede wszystkim pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator);

  • znajomość zasad kompozycji graficznej;

  • kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o detale i jakość przygotowywanych projektów;

  • doświadczenie w tworzeniu grafik na potrzeby e-commerce i nowych mediów;

  • znajomość zasad składu oraz przygotowania materiałów do druku;

  • min. 2-letnie doświadczenie poparte portfolio;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • ponadprzeciętna kreatywność;

  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • terminowość i doskonała organizacja pracy;

  • rozwinięte poczucie estetyki.

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia filmów reklamowych instruktażowych oraz wykonywanie sesji fotograficznych (rejestracja materiału oraz montaż);

  • umiejętność edycji zdjęć i montaży 3D;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy;

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń;

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci