Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik komputerowy

Pyc-Sport Kazimierz PyćO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów reklamowych (banery reklamowe, plakaty, ulotki),

  • obróbka graficzna zdjęć,

  • projektowanie grafik,

  • przygotowywanie materiałów informacyjnych/ produktowych,

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie nauki),

  • bardzo dobra znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,

  • podstawowa znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego (wykonywanie zdjęć produktowych) będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność i samodzielność w działaniu,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń.

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,

  • pracę jednozmianową,

  • pracę w młodym zespole,

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Pyc-Sport Kazimierz Pyć

Firma PYC-SPORT powstała w 2004 roku. PYC-SPORT jest liderem sprzedaży sprzętu snowboardowego i jednym z liderów sprzedaży hulajnóg i rolek w Polsce.

Przewiń do profilu firmy