Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik komputerowy

Melmak Adam Kalinowski

umowa o pracę
4 2006 200 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rewolucji 1905 roku 49a

Łódź

Twój zakres obowiązków

Jesteś kreatywny, znasz się na grafice komputerowej i szukasz pracy? Mamy coś dla Ciebie!

Poszukujemy doświadczonego grafika komputerowego, który będzie tworzył różnego rodzaju materiały promocyjne dla naszych Klientów. Będziesz miał okazję współpracować z uznanymi markami, a Twoje grafiki z pewnością zachwycą wielu odbiorców!

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

W naszej firmie potrzebujemy osoby, która:

• zna na wylot programy takie jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign – będziesz z nimi obcował na co dzień;

• ma minimum roczne doświadczenie w pracy jako grafik, najlepiej w agencji – to pomoże Ci szybciej dostosować się do naszych wymogów;

• potrafi wykuwać wyjątkowe animacje i wideo w programach Adobe Animate, Adobe Premiere, Adobe Affter – to zdecydowanie dodatkowy atut;

• chce się rozwijać, ma kreatywne podejście do pracy i lubi to co robi! – Twoja praca będzie wymagać zaangażowania, nowych rozwiązań i pomysłów.

To oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

Chcemy Cię docenić! Z tego względu oferujemy stabilne zatrudnienie, profity i stałą pensję. Co od nas dostaniesz?

• Umowę o pracę i wynagrodzenie 3500 - 4500 złotych netto

• Dodatkowe profity takie jak karta Multisport

• Pracę stacjonarną w biurze

• Elastyczne godziny pracy między 8:00 i 18:00

• Działanie z młodym, ambitnym zespołem i współpracę z dużymi markami