Oferta pracy

Grafik Komputerowy

Media Expert

Zakładowa 90-92

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • edycja zdjęć i tworzenie kompozycji zdjęć do prezentacji produktów online

  • usuwanie tła w zdjęciach

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość programu PhotoShop lub Gimp

  • kreatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę na pełny etat i pensję na czas

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych salonach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

  • premia świąteczna

  • nagrody jubileuszowe

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Szczegół nie jest tylko szczegółem. To część składowa każdego projektu (Ch. Eames). Tak jak zostając naszym grafikiem staniesz się częścią dużej firmy dającej wielkie możliwości. Skorzystaj już dziś!