Grafik komputerowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 29.04.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 29.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STANPOL SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Miejsce pracy: Łódź

    Poszukujemy grafików komputerowych do drukarni cyfrowej na dzianinach

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie wzorów do druku cyfrowego na dzianinach
    • tworzenie i przygotowywanie materiałów do druku
    • projektowanie profili do nadruku na dzianiny
    • współpraca z działem handlowym oraz działem marketingu

    Wymagania:

    • biegła obsługa programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel Draw, NeoStampa oraz tabletu Wacom
    • precyzja, zaangażowanie, odpowiedzialność i terminowość przy realizacji zadań
    • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w zespole nastawionym na oferowanie najwyższej jakości produktów i usług w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od posiadanych kwalifikacji
    • najnowocześniejsze i kompletne wyposażenie stanowiska pracy

    Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku do aplikowania, tel. 601 699 955 lub osobiście w Łodzi na ul. Smugowej 11 oraz o dodanie klauzuli: "wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą a dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"