Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy

ACTIVE.PL Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Giewont 38a
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ACTIVE.PL Sp. z o.o. Sp. K.

Giewont 38a

Łódź

Active.pl to agencja reklamowa typu full-service, działająca od 20 lat.
Naszymi klientami są firmy i korporacje z całej Polski i Europy.
W zakresie naszych usług znajdują się między innymi: webinary on-line, strategie, programy lojalnościowe, konkursy sprzedażowe, projektowanie graficzne, eventy, wsparcie sprzedaży oraz e-marketing.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • przygotowanie graficznych materiałów promocyjnych dla działań marketingowych;
  • projektowanie materiałów drukowanych (ulotki, reklamy prasowe, katalogi, naklejki, wizytówki itp.);
  • projektowanie materiałów online (banery reklamowe, newslettery, landing pages, grafiki social media itp.);
  • projektowanie materiałów reklamowych zgodnie z identyfikacją wizualną firmy;
  • kompleksowe przygotowanie plików do druku i publikacji internetowych według określonych specyfikacji;
  • tworzenie multimedialnych prezentacji biznesowych.

WYMAGANIA:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku grafika komputerowego;
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator;
  • znajomość zasad DTP;
  • znajomość zasad tworzenia publikacji internetowych;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność samokontroli;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć rozwoju swoich umiejętności;
  • mile widziane doświadczenie w agencji reklamowej.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • umiejętność tworzenia animacji i montażu materiałów filmowych w programach: Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro;
  • umiejętność tworzenia animowanych bannerów reklamowych w programach: Adobe Animate, Google Web Designer;
  • umiejętność tworzenia prezentacji multimedialnych i animacji w programie Microsoft PowerPoint;
  • umiejętność tworzenia wizualizacji w programie do grafiki 3D (wizualizacje eventowe);
  • znajomość HTML i CSS dla potrzeb projektowania stron internetowych i tworzenia newsletterów.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na cały etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 w siedzibie firmy w Łodzi – praca stacjonarna;
  • współpracę z doświadczonym zespołem przy innowacyjnych projektach znanych marek;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju;
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym koleżeńskim zespole.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne