Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy

"LARS" Andrzej Szymański

  • Niepruszewo (pow. poznański)

    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów reklamowych, folderów, kart katalogowych, opakowań, banerów, grafik internetowych, dekoracji targowych, broszur informacyjnych, instrukcji obsługi itp.,

  • skład publikacji drukowanych,

  • obróbka zdjęć,

  • kontakt z drukarnią,

  • aktualizowanie firmowych stron WWW (obsługa CMS),

  • inne prace graficzne związane z produkcją.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop oraz Corel Draw,

  • praca na miejscu w zespole,

  • znajomość zasad składu DTP i umiejętność przygotowania materiałów graficznych do druku,

  • kreatywność i samodzielność w działaniu,

  • znajomość podstaw HTML i CSS,

  • konieczność zamieszczenia linku do swojego portfolio.

To oferujemy

  • pracę nad ciekawymi i różnorodnymi projektami w firmie z długą tradycją o międzynarodowym zasięgu,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę stacjonarną w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • darmowy dojazd firmowym busem z Poznania,

  • młody zespół z poczuciem humoru.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

LARS to polska marka o ugruntowanej renomie w branży oświetleniowej, która od ponad 25 lat współpracuje z wieloma partnerami na całym świecie. Tworzymy indywidualne projekty oświetlenia w oparciu o niezbędne parametry i obliczenia, kluczowe w naszych realizacjach. Bazujemy na produktach najwyższej jakości prowadząc sprzedaż na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy