Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik komputerowy - Operator DTP

SAUERESSIG POLSKA Sp. z o o. Oddział w DuchnowieO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prace graficzne nad projektami opakowań dla globalnych właścicieli marek;

  • praca w zespole i raportowanie postępów team leaderowi;

  • w zależności od umiejętności i doświadczenie udział w fazie kreacji, opracowywania artworku lub przygotowania do druku projektu opakowania;

  • możliwość udziału w projektach międzynarodowych;

  • możliwość pracy stacjonarnej, zdalnej (po okresie przeszkolenia) i mieszanej (miejsce pracy - Duchnów, gmina Wiązowna)

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu Adobe CC, InDesign, w szczególności Photoshop i Illustrator;

  • umiejętność pracy w zespole; komunikatywności

  • dokładność, precyzja oraz terminowość;

  • zdolność do pracy pod presją czasu.

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

  • doświadczenie w branży poligraficznej i/lub wykształcenie poligraficzne;

  • doświadczenie w kreacji i wizualizacji 3D;

  • znajomość oprogramowania ESKO i GMG

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie w profesjonalnym, doświadczonym zespole;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość podwyższania kwalifikacji i doskonalenia umiejętności;

  • system premiowy doceniający wkład poszczególnych pracowników w rozwój firmy;

  • bogaty pakiet socjalny oraz świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • pakiet świadczeń dodatkowych np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

SAUERESSIG POLSKA Sp. z o o. Oddział w Duchnowie

Jesteśmy częścią grupy SGK– jednej z największych globalnych firm prowadzących projekty związane z kreacją, adaptacją grafiki, usługami pre-press i zarządzania rozwojem projektów opakowań dla wielu najbardziej rozpoznawalnych marek FMCG.

Przewiń do profilu firmy