Grafik komputerowy

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 14.05.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HARD BEANS COFFEE ROASTERS sp. z o.o.

    Kim jesteśmy?

    Hard Beans Coffee Roasters to rzemieślnicza palarnia z Opola specjalizująca się w przetwórstwie kawy najwyższej jakości.

    Co nas wyróżnia?

    Nasza kawa to wyjątkowe, ręcznie zbierane ziarna, pochodzące z ekologicznych plantacji, to staranne ich magazynowanie oraz indywidualnie dobierane profile palenia, a także najwyższa dbałość o zadowolenie klienta, tzw. perfect Hospitality. W Hard Beans mamy jeden cel - chcemy stworzyć świat przepełniony smakiem najwyższej jakości kawy, której może spróbować każdy, niezależnie gdzie i z kim będzie ją pił. Chcemy, by dzięki Tobie poznało nas jeszcze więcej osób!

    Miejsce pracy: Opole

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • projektowanie materiałów reklamowych na potrzeby działań off-line, m.in.: projektowanie banerów, reklam, katalogów, ulotek, gadżetów reklamowych,
    • przygotowywanie grafik na potrzeby działań on-line, w tym m.in. strona internetowa, social media,
    • udział w przygotowaniu materiałów na międzynarodowe i krajowe targi branżowe,
    • mile widziane umiejętności w zakresie fotografii produktowej oraz edycji zdjęć

    Oczekujemy od Ciebie:

    • wiedzy i doświadczenia w zakresie tworzenia projektów print oraz digital – do CV prosimy o obowiązkowe dołączenie portfolio swoich prac,
    • bardzo dobrej znajomości programów graficznych: Adobe Ilustrator, Adobe InDesign, Photoshop,
    • znajomości narzędzi do postprodukcji video: Adobe Premiere, Adobe After Effects
    • ścisłej współpracy z działem marketingu,
    • kreatywności, samodzielności w działaniu oraz skrupulatności.

    Proponujemy Ci

    • elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, umowę o pracę lub umowę zlecenie,
    • pracę w szybko rozwijającej się branży,
    • nielimitowaną kawę :)
    • nowoczesne i przytulne biuro z aneksem kuchennym i łazienką

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.