Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy

NaturaVena Sp. z o.o.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów związanych z kreowaniem wizerunku naszych marek

  • tworzenie, aktualizacja i skład katalogów produktów, cenników, promocji, prezentacji firmowych oraz innych materiałów do druku

  • przygotowywanie projektów infografik i ilustracji graficznych

  • tworzenie prezentacji multimedialnych

  • obróbka zdjęć

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu do druku poparte portfolio. Prosimy o przesłanie portfolio koniecznie w PDF lub link do własnej strony zawierającej portfolio - na adres: [email protected]

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)

  • znajomość typografii oraz technik związanych ze składem

  • kreatywność, poczucie estetyki, oryginalność i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań

  • samodzielność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się branży

  • Umowę o pracę

  • Niezawodność systemu motywacyjnego

NaturAvena Sp. z o.o. to polski producent żywności ekologicznej.

Od wielu lat współtworzymy rynek eko, rozwijamy go i promujemy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO EKO- ZESPOŁU!

Przewiń do profilu firmy

DRODZY KANDYDACI!

Zapraszamy do objęcia pełnoetatowego stanowiska, wspierającego visual branding naszej Spółki.