Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik komputerowy

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Renau Signs s.c.

    Agencja reklamowa full-service zajmuje się tworzeniem kampanii, wdrażaniem strategii dla nowych marek oraz profesjonalną obsługą już istniejących. Ciągle doskonalimy nasze umiejętności w jednym celu – aby osiągnąć dla naszych Klientów sukces. Łączymy pasję i kreatywność z efektywnością czego dowodem są liczne pozytywne feedback’i.

    Nasza postawa ukierunkowana jest na partnerstwo, zarówno z naszymi Klientami jak i ze współpracownikami. Dzięki temu stajemy się coraz lepsi – lepsi z myślą o Was.)

    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)
    Opis stanowiska:
    • Projektowanie materiałów graficznych print/web/ui
    • Tworzenie POS’ów do kanałów marketowych
    • Tworzenie logotypów
    • Tworzenie prezentacji multimedialnych
    • Wprowadzanie korekt do materiałów graficznych

    Praca w Piasecznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

    Wymagania:
    • Znajomość pakietu Adobe
    • Podstawowa znajomość HTML5, CSS3
    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Estetyczne i kreatywne podejście do tworzenia layoutów
    • Ciekawe portfolio
    • Dbałość o szczegóły, rzetelność
    • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu
    Oferujemy:
    • Pracę w kompetentnym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę przy ciekawych projektach dla znanych marek
    • Przyjazną atmosferę

    Prosimy o przesłanie: CV, portfolio klikając w przycisk Aplikuj.

    Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje z dołączonym portfolio.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Renau Signs s.c. z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Renau Signs s.c. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Puławska 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.