Grafik Komputerowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Praca zdalna
  • 20.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 19.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną elektroniki użytkowej, głównie smartwachy. Posiadamy najszerszą ofertę smartwatchy na rynku, nasze smartwatche można spotkać w prawie każdej sieci handlowej na terenie całej Polski.

    możliwość pracy zdalnej

    Opis stanowiska:

    • Projektowaniem i opracowywanie grafik, banerów i reklam internetowych
    • Tworzenie koncepcji graficznych dla działań marketingowych
    • Przygotowywaniem oprawy wizualnej stron www
    • Wykonywanie poprawek, przeprojektowywanie gotowych materiałów graficznych
    • Aktywny udział w tworzeniu materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby akcji marketingowych

    Wymagamy:

    • Dwuletniego doświadczenia w pracy na stanowisku grafika komputerowego
    • Znajomości programów graficznych : Corel, Adobe Ilustrator, InDesign, Photoshop
    • Umiejętności przygotowywania materiałów na potrzeby kampanii reklamowych
    • Umiejętności przygotowywanie materiałów na potrzeby mediów społecznościowych
    • Doświadczenia w przygotowywaniu plików do druku (DTP)
    • Własnego portfolia z przykładami wykonanych projektów
    • Poczucia estetyki, kreatywności; systematyczność, ukierunkowania na wyznaczony cel
    • Samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy
    • Umiejętności, wyciągania wniosków, budowania koncepcji
    • zdolności myślenia strategicznego oraz kreowania i realizacji odważnych projektów
    • rozwiniętych umiejętności personalnych
    • Pomysłowości oraz zaangażowania
    • Mile widziana znajomość języków: JavaScript /HTML5/CSS
    • Znajomość branży nowocześniej technologii użytkowej mile widziana
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży marketingu oraz doświadczenie w pracy dla agencji reklamowych.

    Oferujemy:

    • Ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie
    • Pracę w młodym i zgranym zespole
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy lub na część etatu
    • Możliwość współpracy B2B
    • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz portfolia z przykładami wykonanych projektów klikając w przycisk aplikowania.

    bottom