Oferta pracy

Grafik komputerowy

AIRPRESS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AIRPRESS POLSKA SP. Z O.O. - jeden z liderów sprzedaży urządzeń pneumatycznych na terenie
Polski, Holandii i Belgii.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie projektów graficznych do druku,
  • dostosowanie gotowych/otrzymanych projektów na potrzeby klientów,
  • sprawdzanie poprawności materiałów,
  • współpraca z działem handlowym w zakresie prowadzonych projektów,
  • kontynuacja projektu według gotowego layout ‘u (przygotowanie do druku, projekt),

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dyspozycyjność
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku
  • biegła znajomość Adobe InDesign, Acrobat,
  • bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop,
  • znajomość Adobe Illustrator,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dokładność, sumienność i terminowość,
  • znajomość MS Office
  • mile widziana znajomość systemu ERP

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • zdobycie doświadczenia
  • miłą atmosferę w firmie
  • możliwość współpracy z działami w innych krajach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy