Grafik komputerowy

  • Ryki, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-12-28
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2019-01-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "JMI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Od ponad 20 lat zajmujemy się drukiem oraz reklamą. Obsługujemy zarówno firmy lokalne, jak i klientów z całej Polski. Częściowo są to klienci końcowi, często inne agencje reklamowe.

    Specjalizujemy się w druku cyfrowym. Naszym atutem jest bogaty park maszynowy, który pozwala realizować nam szybko niskonakładowe materiały, wymagające połączenia kilku technologii produkcyjnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.figaro.pl

    Na ten moment zatrudniamy 5 stałych pracowników. Szukamy grafika z doświadczeniem do pracy stacjonarnej w Rykach.

    Miejsce pracy: Ryki
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    OBOWIĄZKI

    • przygotowywanie projektów materiałów reklamowych (poligrafia, reklama zewnętrzna, projekty do internetu)
    • 80% czasu pracy nad mniejszymi zleceniami, 20% - większe, długoterminowe projekty
    • przygotowywanie plików do druku
    • sprawdzanie poprawności plików przesyłanych przez inne agencje
    • podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych do druku cyfrowego

    WYMAGANIA

    • na stanowisko samodzielne minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • obsługa programów CorelDRAW i pakietu Adobe
    • umiejętność przygotowywania plików do druku
    • umiejętność prowadzenia kilku zadań jednocześnie (w ciągu dnia realizuje się dużo małych zleceń, a większe projekty dzieją się w tle)
    • dbałość o szczegóły, znajomość obowiązujących trendów w projektowaniu
    • wykształcenie minimum średnie
    • obowiązkowo poczucie humoru i pozytywne nastawienie :) - bardzo często zlecenia naszych klientów są dużym wyzwaniem, więc te cechy są niezbędne, poza tym dbamy o dobrą atmosferę w biurze

    OFERUJEMY

    • umowę o pracę lub B2B
    • 2500-4000 zł netto w zależności od umiejętności i doświadczenia
    • stałe godziny pracy 8:00-16:00 / 9:00-17:00
    • najlepszą kawę w mieście :)
    • luźną atmosferę
    • pokój do relaksu z niemieckimi systemami brainLight, którymi mogą pochwalić się siedziby największych światowych korporacji w Europie
    • dostęp do części produkcyjnej, gdzie w ekspresowym tempie można poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje dotyczące technologii druku i postprintu, co pozwala tworzyć bardziej kreatywne projekty i znajdować ciekawe zastosowania i połączenia tych technologii

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Do aplikacji należy dołączyć CV oraz portfolio (zgłoszenia bez dołączonego portfolio będą pomijane w procesie rekrutacyjnym).

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Figaro Corporation Paweł Jaguś z siedzibą w Rykach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Figaro Corporation Paweł Jaguś z siedzibą w Rykach przy ul. Warszawska 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.