Oferta pracy

Grafik komputerowy

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.AO firmie

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Torowa 41

Skawina

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A – firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • tworzenie projektów graficznych do druku, na potrzeby strony www i mediów społecznościowych
  • projektowanie opakowań
  • aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi programów graficznych Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop i Adobe Indesign
  • doświadczenie w DTP, projektowaniu i składaniu katalogów, gazetek, i innych materiałów reklamowych
  • dobra organizacja czasu pracy
  • duża kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu grafiki 3D
  • znajomość kodowania html/css
  • umiejętność tworzenia prezentacji w programie Power Point

Oferujemy:

  • stabilną prace w miłej atmosferze
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie stałe oraz motywacyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy