Logo Pracuj.pl

Grafik Komputerowy

STALCOO firmie

  • Skawina
    Skawina, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem do druku (katalogi, ulotki, wizytówki, banery, materiały na potrzeby reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, itp.)
  • projektowanie opakowań
  • aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi programów graficznych Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop i Adobe Indesign
  • doświadczenie w DTP, projektowaniu i składaniu katalogów, gazetek, i innych materiałów reklamowych
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia prezentacji w programie Power Point

To oferujemy

  • stabilną pracę w miłej atmosferze
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A – firma

o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Grafik Komputerowy, Skawina