Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik komputerowy - Specjalista ds. marketingu

VENITA FABRYKA KOSMETYKÓW SP. Z O.O.

Pojezierska 90A

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie koncepcji nowych produktów

  • Projektowanie opakowań – od koncepcji produktu do przekazania materiałów do drukarni

  • Tworzenie kreatywnych grafik komputerowych

  • Opracowanie prezentacji reklamowych

  • Projektowanie grafik na potrzeby stron WWW (banery, newslettery, grafiki do sieci społecznościowych, infografiki, itp.)

  • Projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowych offline (ulotki, katalogi produktowe, foldery)

  • Dbanie o spójność tworzonych materiałów

  • Tworzenie opisów marketingowych

  • Prowadzenie firmowego fanpage’a i komunikacja z influencerami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Staż pracy: 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign

  • Znajomość MS Office

  • Bardzo dobra znajomość social media (Facebook, Instagram)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Zainteresowanie związane z rynkiem kosmetyków

  • Kreatywność i dobra organizacja zarządzania czasem

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane

  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku, znajomość Wordpress

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży kosmetycznej

  • Samodzielność

  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu o profilu FMCG

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Etat w firmie kierującymi się uczciwymi zasadami

Znany i ceniony producent kosmetyków do koloryzacji włosów i pielęgnacji ciała.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Prosimy o załączenie portfolio wykonanych projektów grafik/ulotek, rysunków.