Grafik Komputerowy

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 28.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
GRAFIK KOMPUTEROWY
Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

Opis stanowiska:

  • Weryfikowanie poprawności materiałów otrzymywanych od klientów
  • Tworzenie projektów od podstaw oraz poprawianie błędów w materiałach klienta
  • Przygotowywanie i przekazywanie poprawnych materiałów do produkcji

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość zasad druku offsetowego
  • Kreatywność i dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość programów z pakietu Adobe CC (Ilustrator, PhotoShop, Acrobat Pro)
  • Mile widziane doświadczenie w poligrafii

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w silnie i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość realizowania ciekawych i odpowiedzialnych zadań
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i koleżeńskim zespole
  • Atrakcyjne zarobki
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV
oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się