Ta oferta pracy jest nieaktualna od 300 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik Komputerowy

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GRAFIK KOMPUTEROWY
    Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • Weryfikowanie poprawności materiałów otrzymywanych od klientów
    • Tworzenie projektów od podstaw oraz poprawianie błędów w materiałach klienta
    • Przygotowywanie i przekazywanie poprawnych materiałów do produkcji

    Wymagania:

    • Podstawowa znajomość zasad druku offsetowego
    • Kreatywność i dobra organizacja pracy
    • Dobra znajomość programów z pakietu Adobe CC (Ilustrator, PhotoShop, Acrobat Pro)
    • Mile widziane doświadczenie w poligrafii

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w silnie i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość realizowania ciekawych i odpowiedzialnych zadań
    • Miłą atmosferę pracy w młodym i koleżeńskim zespole
    • Atrakcyjne zarobki
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV
    oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku.