Grafik Komputerowy

  • Szczytno, Szymany (pow. szczycieński), warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka Warmia i Mazury Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    GRAFIK KOMPUTEROWY
    Miejsce pracy: Szymany 150, 12-100 Szczytno

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie nowych projektów graficznych,
    • projektowanie materiałów reklamowych: ulotki, plakaty, katalogi, materiały targowe,
    • aktywne wsparcie nowych koncepcji biznesowych (branding, key visuale, wizualizacje),
    • tworzenie oraz przeformatowywanie elektronicznych materiałów reklamowych (bannery, mailingi).

    Oczekiwania:

    • biegła znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustator, InDesign),
    • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem internetowych materiałów reklamowych (bannery, mailingi),
    • wyobraźnia przestrzenna i zmysł artystyczny,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi (CMS),
    • zacięcie fotograficzne pomocne w pracy grafika,
    • umiejętność wykonywania i obróbki zdjęć.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.
    CV wraz z listem motywacyjnym i referencjami prosimy o przesłanie za pomocą przycisku
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) Przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.