Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik komputerowy w Dziale Marketingu

Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

aleja Tadeusza Kościuszki 3

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie materiałów reklamowych (katalogów, folderów, gazetek, ogłoszeń, opakowań);

  • Projektowanie materiałów elektronicznych (grafik na www i do mediów społecznościowych, banerów, animacji);

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami;

  • Dbanie o wizerunek marek Kuchinox i Laveo, tworzenie materiałów identyfikacji wizualnej marek handlowych;

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień DTP i umiejętność przygotowania materiałów do druku;

  • Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator, Flash);

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku grafika;

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe, w szczególności uzyskane na ASP;

  • Zainteresowanie tematyką marketingu, designu, trendami w zakresie projektowania graficznego;

  • Kreatywność potwierdzona portfolio;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra umiejętność organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Wysokie poczucie samorealizacji przy ciekawych wyzwaniach;

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);

  • Rabaty na zakup produktów firmy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Prywatną opiekę zdrowotną;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Dodatkowe świadczenia socjalne.

O nas

Firma Kuchinox od 25 lat specjalizuje się w produktach wyposażenia wnętrz. Przedsiębiorstwo ma ugruntowaną  pozycję rynkową i współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce i zagranicą. Kuchinox posiada bogate portfolio produktów sanitarnych (armatura, natryski, zlewozmywaki) i artykułów metalowych (klamki, garderoby). Więcej informacji na www.kuchinox.pl