Oferta pracy

Grafik komputerowy w Dziale Nowych Mediów

POZNAŃSKIE CENTRUM SUPERKOMPUTEROWO-SIECIOWEO firmie

  • Jana Pawła II 10, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POZNAŃSKIE CENTRUM SUPERKOMPUTEROWO-SIECIOWE

Jana Pawła II 10

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i opracowywanie grafiki do: stron internetowych, w tym grafiki ilustracyjnej / materiałów filmowych i wydarzeń estradowych / materiałów promocyjnych takich jak: ulotki, szablony prezentacji, plakaty, roll-upy / aplikacji, w tym interfejsów użytkownika urządzeń elektronicznych z ograniczonymi paletami barw,

  • Projektowanie interfejsów użytkownika (UI/UX) oraz tworzenie makiet stron internetowych,

  • Przygotowywanie i zlecanie projektów do druku,

  • Konwersja materiałów audiowizualnych między różnymi formatami wektorowymi i rastrowymi, współpraca z programistami i montażystami materiałów filmowych.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość Adobe Photoshop i Adobe Illustrator,

  • Dobra znajomość formatów plików graficznych,

  • Podstawowa znajomość kolorymetrii,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do przygotowania podstawowych tekstów, sprawdzania poprawności zapisu, wychwycenia błędów, literówek itd.; nie jest koniecznie płynne posługiwanie się językiem w mowie.

Mile widziane

  • Biegłość w posługiwaniu się różnymi programami do tworzenia i obróbki grafiki takimi jak Adobe Lightroom, RawTherapee, Affinity Designer, Inkscape, GIMP, Autodesk SketchBook, CorelDRAW,

  • Tworzenie grafik 3D i animacji,

  • Podstawowe umiejętności programistyczne HTML/CSS, JavaScript,

  • Znajomość zagadnień składu DTP.

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w jednym z najnowocześniejszych w Polsce informatycznych centrów badawczych,

  • Możliwości rozwoju i pracy z nowoczesnym sprzętem telewizyjnym, fotograficznym i filmowym (w tym motion capture i skanery laserowe).

  • Pakiet socjalny, w tym dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie świąteczne, dofinansowanie do okularów korekcyjnych,

  • Prysznic dla rowerzystów oraz duży parking na terenie firmy,

  • Strefa relaksu i mniej formalnych spotkań dla pracowników,

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe poszukuje kandydata na stanowisko Grafik komputerowy w Dziale Nowych Mediów. Dział Nowych Mediów zajmuje się zagadnieniami z zakresu szeroko pojętych technologii multimedialnych.

Przewiń do profilu firmy