Grafik Komputerowy w Social Media / Social Media Graphic Designer

CDRL S.A.

  • Kwiatowa 2, Pianowo (pow. kościański)
    Pianowo (pow. kościański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

CDRL S.A.

Kwiatowa 2

Pianowo (pow. kościański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów pod Social Media (Facebook, Facebook Ads, Instagram, YouTube)

  • Tworzenie grafik, animacji i wideo zgodnych ze strategią naszych marek

  • Śledzenie bieżących trendów w Social Media i szukanie inspiracji do tworzenia viralowych filmików

  • Nie szukamy tylko wykonawcy, chcemy, abyś brał/brała udział w kreatywnych spotkaniach naszego zespołu i razem z nami współtworzył/współtworzyła strategię Social Media

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe i/lub spory bagaż ciekawych projektów na koncie 😉

  • Umiejętność tworzenia ciekawych animacji i wideo – chętnie zobaczymy Twoje dzieła, prześlij nam swoje portfolio 😊

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, After Effects

  • Znajomość specyfiki i najnowszych trendów mediów społecznościowych

  • Kreatywność i oryginalność w przygotowywaniu projektów

  • Zaangażowanie i wychodzenie z inicjatywą

  • Wysokie poczucie estetyki i dbałość o detale

  • Umiejętność pracy w zespole, dużo optymizmu i chęci do zmian oraz wprowadzania nowych rozwiązań

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się organizacji o zasięgu globalnym

  • Duży wpływ na rozwój mediów społecznościowych marek CDRL

  • Umowę o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu

  • Ambitną i ciekawą pracę w rozwojowej firmie

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Dodatkowe benefity: elastyczny czas pracy, kartę MultiSport, zniżkę na produkty firmowe, ubezpieczenie grupowe i wyprawkę niemowlęcą

  • Partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy

  • Ponadto bardzo dobry dojazd z Poznania i Leszna trasą S5 (bez korków😊)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

CDRL S.A.

Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej. Ubrania naszej marki dostępne są w sklepach na całym świecie. Fundamentem naszej organizacji są pracownicy. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji i zatrudniania kandydatów, którzy będą chcieli związać się z nami na dłużej i wnieść wkład w rozwój naszej Firmy.

Przewiń do profilu firmy