Oferta pracy

Grafik komputerowy

SANTE A.Kowalski Sp.j.O firmie

SANTE A.Kowalski Sp.j.

Jagiellońska 55A

Warszawa

Sante to polska firma, która od prawie 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dużą uwagę przykładamy do propagowania wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia, inspirujemy konsumentów do zdrowego stylu życia otworzyliśmy w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Sprzedajemy swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Opis stanowiska:

  • Opracowanie koncepcji kreatywnej do kampanii reklamowych produktów i usług, w szczególności digital i Social Media.
  • Opracowanie graficzne materiałów marketingowych i przygotowanie do emisji
  • Dostosowanie formatów do kampanii reklamowych online i offline

Wymagania:

  • min. 3- lata doświadczenia jako grafik kreatywny w agencji reklamowej lub dziale marketingu dużej firmy.
  • Mocne portfolio z zakresu projektowania, szczególnie w obszarze digital/Social Media
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign – warunek konieczny.
  • Znajomość Adobe XD lub Scratch
  • Umiejętność animacji w programie Adobe After Effects, Animate lub Premiere Pro
  • Znajomość zasad tworzenia corporate identity
  • Umiejętność podstawowej obróbki zdjęć.
  • Szybkość działania przy zachowaniu należytej jakości i staranności
  • Znajomość technik przygotowania do emisji, druku rozmaitych materiałów promocyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność w prowadzeniu zadań, punktualność

Mile widziane:

  • Umiejętność modelowania 3D w programie Blender
  • Znajomość podstaw HTML/CSS
  • Znajomość zaawansowanych technik retuszu.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szereg wyzwań zawodowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne