Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy

CB ELECTRONICS TECH JAKUB CIEŚLAKO firmie

4 5006 000 brutto / mies.
  • Piotra Wysockiego 40, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CB ELECTRONICS TECH JAKUB CIEŚLAK

Piotra Wysockiego 40

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Photoshop

  • Corel Draw

  • DTP

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie grafik reklamowych na samochody osobowe oraz dostawcze

  • projektowanie materiałów reklamowych, folderów, banerów, grafik internetowych, broszur informacyjnych

  • przygotowywanie do druku materiałów graficznych

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość Adobe Photoshop oraz Corel Draw

  • Podstawowa znajomość zasad DTP

  • Znajomość współczesnych trendów grafiki reklamowej

  • Kreatywność, ambicja, entuzjazm, inicjowanie wyzwań w życiu zawodowy

  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Przesłanie portfolio zrealizowanych projektów (w postaci linku / adresu www).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami

  • Pracę nad ciekawymi i różnorodnymi projektami dla rozpoznawalnych marek

  • Pracę stacjonarną w pełnym wymiarze godzin

  • Młody zespół z poczuciem humoru

Studio CB działa na polskim rynku car wrappingu od ponad 5 lat. Naszą mocną stroną jest oklejanie reklamowe, ale nie tylko.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, szukamy osoby na stanowisko grafika komputerowego.

Przewiń do profilu firmy