Logo Pracuj.pl

Grafik Komputerowy

Harper Hygienics S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku i designu marki
  • Projektowanie kreacji graficznych na potrzeby działań marketingowych offline (np. katalogi, albumy) oraz on-line (m.in. newslettery, banery, publikacje w social mediach)
  • Branie udziału w tworzeniu, zarządzaniu i preselekcji nowych koncepcji projektowych
  • Projektowanie prezentacji graficznych oraz multimedialnych
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP)
  • Ścisła współpraca z Marketingu
  • Dbanie o spójność i estetykę projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie)
  • Doskonałych umiejętności graficznych, popartych minimum 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Portfolio potwierdzające doświadczenie
  • Kreatywności, dbałość o szczegóły, wysokie poczucie estetyki
  • Znajomość trendów marketingowych
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator oraz Adobe XD, Adobe Premiere, In Design)
  • Umiejętność przestrzegania briefów
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Entuzjazm i chęć do pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Pakiet benefitów min. bezpłatną prywatną opiekę medyczną, zniżki na firmowe produkty
  • Pracę ze znanymi markami, liderami rynku w swoich kategoriach
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce
  • Zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, otwartym i nastawionym na współpracę zespole
  • Możliwość pracy hybrydowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Harper Hygienics S.A.

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii , Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Key Account Manager z jęz. włoskim.

Grafik Komputerowy, Warszawa