Oferta pracy

Grafik komputerowy

ITEM PublishingO firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Wydawnictwo istnieje od 2009 roku, specjalizuje się w publikacjach medycznych przygotowywanych dla lekarzy, pacjentów i farmaceutów. Wydajemy publikacje polskich Autorów oraz tytuły tłumaczone z wydawnictw zagranicznych. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielstwem wydawnictwa BuiltbyDoctors w Polsce.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i składanie książek, broszur, folderów, plakatów i materiałów marketingowych
  • Współpraca z Klientami zewnętrznymi
  • Współpraca z redaktorami i korektorami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w wydawnictwie lub agencji reklamowej
  • Bardzo dobra znajomość programów: InDesign, Illustrator, Photoshop
  • Umiejętność przygotowywania plików do druku
  • Kreatywność
  • Wysoka organizacja pracy
  • Terminowość i dokładność
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy z Klientami z firm farmaceutycznych mile widziane

Oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę w młodym wymagającym i ambitnym zespole i dużo wyzwań graficznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Do CV prosimy załączyć portfolio prac.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ITEM Publishing z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest ITEM Publishing z siedzibą w Warszawie przy ul. Chojnowskiej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy