Oferta pracy

Grafik Komputerowy

Zwieger Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Zwieger Sp. z o.o. – niezwykle dynamicznie rozwijająca się na rynku firma poszukuje obecnie kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie koncepcji kreatywnych
  • Przygotowywanie projektów graficznych
  • Skład i przygotowanie do druku
  • Współpraca z drukarniami

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (portfolio mile widziane)
  • Doświadczenie w projektowaniu opakowań i materiałów POS
  • Umiejętność przygotowania grafik internetowych i na potrzeby social media
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych tj:
    • Adobe Ilustrator
    • Adobe InDesidn
    • Adobe PhotoShop
    • CorelDraw
  • Umiejętność składu i przygotowania materiałów do druku
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy z briefem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • System premiowy uzależniony od efektów pracy

Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub współpraca B2B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy