Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik komputerowy

PETGRAM sp. z o.o.O firmie

4 0005 300 brutto / mies.
  • Klimontowska 21F
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

PETGRAM sp. z o.o.

Klimontowska 21F

Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem technologicznym tworzącym aplikację mobilną dla posiadaczy zwierząt.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Graphic Designera, która chciałaby rozwijać swoje umiejętności w projekcie Petgram – innowacyjnej platformie społecznościowej dla opiekunów zwierząt. Głównym atutem aplikanta będzie umiejętność szybkiej nauki i chęć do poznawania nowych rozwiązań w świecie grafiki komputerowej.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie projektów w grafice rastrowej oraz wektorowej
  • Projektowanie materiałów reklamowych na stronę internetową oraz Socialmedia
  • Tworzenie oraz obróbka ilustracji
  • Projektowanie makiet stron internetowych
  • Projektowanie okien aplikacji mobilnych
  • Tworzenie katalogów produktowych oraz prezentacji
  • Dostosowywanie i wykorzystywanie gotowych szablonów graficznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość aktualnych trendów graficznych

Wymagania:

  • Znajomość Adobe Photoshop
  • Znajomość Adobe Illustrator
  • Znajomość Adobe InDesign
  • Portfolio (prosimy o załączenie linku)

Mile widziane:

  • Znajomość Adobe XD
  • Znajomość Figma
  • Znajomość innych programów z pakietu Adobe np. Adobe Premiere oraz Effects

Nie wymagamy dużego doświadczenia w pracy na tym stanowisku. Liczą się dla nas efekty prac które zrobiłeś/aś do tej pory. Dlatego koniecznie wyślij nam swoje portfolio przy zgłoszeniu. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidulanie :)

  • Swobodną atmosferę
  • Imprezy integracyjne
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

Ogłoszenie archiwalne