Oferta pracy

Grafik komputerowy

KACZMARSKI GROUP

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych

  • projektowanie stron WWW oraz mailingów,

  • sporządzanie projektów graficznych o charakterze informacyjnym i reklamowym,

  • przygotowywanie drobnych materiałów do druku,

  • aktywna współpraca w ramach zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji internetowych projektów graficznych,

  • znajomość pakietu Adobe CS (głównie Photoshop, Illustrator),

  • znajomość technologii webowych i trendów w projektowaniu web,

  • znajomość HTML i CSS.

  • Wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu

To oferujemy

  • Świetny zespół, który sprawi, że będziesz przychodził/a do nas z przyjemnością

  • Festiwale foodtrucków i inne akcje, które organizujemy na terenie firmy

  • Parking dla wszystkich pracowników oraz najlepsze bistro w mieście

  • Dogadujemy się w pracy i po godzinach (lubimy wspólne inicjatywy charytatywnie)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują