Logo Pracuj.pl

Grafik komputerowy

Avenir Medical Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji i realizacja materiałów graficznych na potrzeby on-line oraz offline, w tym DTP
  • Tworzenie wizualizacji projektów
  • Opracowywanie kreatywnych rozwiązań graficznych
  • Projektowanie na potrzeby www, modułów na www, landing page
  • Tworzenie materiałów wideo i animacji
  • Wykonywanie, obróbka graficzna i retusz zdjęć produktowych oraz wizerunkowych
  • Nadzór nad identyfikacją wizualną marek, kreacjami graficznymi, opieka nad wizerunkiem graficznym
  • Współpraca z działem marketingu, e-commerce i IT oraz firmami zewnętrznymi w zakresie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku udokumentowanym portfolio (prosimy o dołączenie do aplikacji)
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Znajomość dobrych praktyk UX/UI
  • Znajomość i bieżące śledzenie aktualnie obowiązujących trendów graficznych
  • Znajomość trendów web designu
  • Znajomość jednego z programów do makiet interaktywnych (Axure, Adobe XD, Sketch lub InVision)
  • Praktyczna znajomość HTML i CSS
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość After Effects oraz doświadczenie w edycji filmów
  • Doświadczenie w fotografii produktowej i wizerunkowej oraz tworzeniu filmów
  • Wysoki poziom kreatywności, dbałość o szczegóły, samodzielność i terminowość.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazna atmosferę i środowisko pracy
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i nieodpłatnej opieki medycznej,
  • Specjalne rabaty dla Pracowników na produkty z oferty firmowej,
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z soczewek kontaktowych,
  • Pracę w nowoczesnym biurze z dala od korków,
  • Parking rowerowy i dla samochodów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • możliwość bezpłatnego korzystania z soczewek kontaktowych

Avenir Medical Poland Sp. z o.o.

Avenir Medical Poland Sp. z o.o. jest właścicielem ogólnopolskich sieci salonów optycznych FAMILY OPTIC i Twoje Soczewki oraz sklepów internetowych www.familyoptic.com i www.twojesoczewki.com.

W Avenir Medical Poland i sieciach salonów optycznych Family Optic oraz Twoje Soczewki cenimy różnorodność doświadczeń, wysokie kompetencje oraz świeże spojrzenie, dlatego na wiele stanowisk prowadzimy procesy rekrutacji zewnętrznej. Kandydatom dołączającym do zespołu proponujemy uczestnictwo w szkoleniach, stwarzamy możliwości rozwoju i wspieramy dążenie do samodzielności na stanowiskach pracy.

Ty również możesz stać się częścią naszego Zespołu. Aplikuj już dziś!

Grafik komputerowy, Wrocław