Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik komputerowy wspierający produkcję kursów e-learningowych

Kolegium Europejskie

  • Nowoursynowska 84, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nowoursynowska 84

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i dostarczanie grafik i animacji na potrzeby produkcji kursów e-learningowych.

  • Tworzenie elementów graficznych na potrzeby platformy e-learningowej.

  • Dbałość o spójność elementów graficznych kursów e-learningowych i platformy e-learningowej.

  • Wsparcie prac w zakresie UX i UI wytwarzanych elementów platformy e-learningowej.

  • Opracowywanie koncepcji graficznych na potrzeby promocji projektu w tym w social mediach.

  • Projektowanie prezentacji graficznych oraz multimedialnych.

  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub/i artystyczne – np. grafika).

  • Doświadczenie zawodowe jako grafik komputerowy lub/i UI/UX Designer (minimum 2 lata).

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC (PS, Ai, An).

  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu grafik, animacji i wizualizacji.

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie współpracy z deweloperami.

  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie UI/UX.

  • Doświadczenie zawodowe we wdrażaniu rozwiązań dla e-learningu będzie dodatkowym atutem.

  • Udokumentowana bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2 .

  • Znajomość języka polskiego i ukraińskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Gotowość do podjęcia pracy w terminie do jednego miesiąca od daty ogłoszenia wyników procedury rekrutacyjnej.

  • Uzyskanie pozwolenia na pracę, w przypadku cudzoziemców, o ile dotyczy.

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej, międzynarodowej instytucji edukacyjnej;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub umowę B2B (do konsultacji w trakcie rozmowy rekrutacyjnej);

  • uczestnictwo w ambitnym i innowacyjnym projekcie;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i językowych;

  • miłą atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim do dnia 19.07.2021 r.

Zgłoszenia bez załączonej poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.