Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

PPHU "TESPOL" TADEUSZ KORALEWSKIO firmie

  • Łódzka 27, Konstantynów Łódzki
    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PPHU "TESPOL" TADEUSZ KORALEWSKI

Łódzka 27

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafik na firmowe kanały w social mediach (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, Tiktok)

  • Projektowanie materiałów POS (ulotki, katalogi, roll-up) oraz grafik wykorzystywanych do newslettera, banerów www,

  • Nadzór nad stroną wizualną i zlecanie drukarni przygotowania opakowań i etykiet (we współpracy z działem zakupów i magazynem),

  • Projektowanie i aktualizacja cenników,

  • Proponowanie gadżetów marketingowych,

  • Współtworzenie prezentacji artykułów,

  • Tworzenie grafik związanych z obsługą administracyjną (stopki mailowe, wizytówki).

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość programów graficznych tj.: Pakiet Adobe (np. Photoshop, Illustrator, In Design, Premiere), Pakiet COREL DRAW - warunek konieczny,

  • Min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu grafik, projektów opakowań, retuszu zdjęć i przygotowywaniu fotomontaży,

  • Umiejętność pracy z projektami wektorowymi, jak i również krótkimi plikami video, gif,

  • Znajomość trendów w designie opakowań,

  • Wyczucie estetyki, precyzyjność i dbałość o szczegóły (pod względem docelowej grupy odbiorców),

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Realny wpływ na kreowanie wizerunku marek,

  • Współpracę na zasadach B2B, umowy zlecenie, umowy o dzieło lub umowy o pracę,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.

Jesteśmy polską firmą z tradycjami, zarządzającą aż czterema prężnie rozwijającymi się markami. Od 25 lat zaspakajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy szeroki wachlarz produktowy – począwszy od produktów pończoszniczych, po bieliznę, bieliznę nocą oraz odzież sportową. Przedsiębiorstwo w znacznym stopniu współpracuje z włoskimi kontrahentami. Prężnie rozwijamy naszą sprzedaż w ponad 30 krajach na świecie. Z niesłabnącym sukcesem wspieramy Naszych Klientów dostarczając im niezastąpionych, nowoczesnych i wysokojakościowych produktów.

Przewiń do profilu firmy

Miło nam będzie jak do aplikacji załączysz swoje portfolio lub przykładowe zrealizowane przez Ciebie projekty.