Oferta pracy

Grafik

VSoft S.A.O firmie

  • Puszkarska 7J, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów graficznych do druku oraz grafik internetowych (foldery, katalogi, ulotki, plakaty, banery, posty na social media),

  • tworzenie prezentacji sprzedażowych/biznesowych,

  • projektowanie warstwy wizualnej interfejsów aplikacji webowych/mobilnych,

  • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby firmy,

  • wykonywanie innych drobnych prac graficznych,

  • opracowywanie styli aplikacji internetowych, na podstawie wykonanego projektu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych (do zgłoszenia prosimy dołączyć swoje portfolio),

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe: InDesign, Illustrator, Photoshop,

  • bardzo dobra znajomość PowerPoint,

  • samodzielność i kreatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość CSS i HTML oraz Bootstrap,

  • doświadczenie w pracy z grafikiem,

  • znajomość WordPress.

To oferujemy

  • ciekawą pracę dającą możliwość współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin,

  • wpływ na kształtowanie koncepcji wizualnej materiałów firmowych,

  • doskonałą atmosferę pracy,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz oparty o cele dodatkowy system motywacyjny,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),

  • darmowy parking i świetnie skomunikowaną lokalizację,

  • elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie on-line

VSoft S.A.

VSoft to ludzie

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Grafika. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś kreatywny/a i chcesz tworzyć materiały graficzne dla firmy produkującej nowoczesne systemy informatyczne, to jesteś właściwą osobą, której poszukujemy – dołącz do nas!