Oferta pracy

Grafik

Marketing Investment Group

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych

  • Kreowanie wizerunku marek z portfolio MIG Group

  • Przygotowywanie kreacji działań wizerunkowych w tym: internetowych, video, social media, stron wizerunkowych, mailingów, POS, DTP

  • Współuczestniczenie w sesjach wizerunkowych

  • Dbanie o spójność przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej poszczególnych marek

Nasze wymagania

  • Aktualna wiedza z obszaru webdesignu oraz graficznej komunikacji marketingowej

  • Śledzenie nowinek z obszaru komunikacji marketingowej i projektowanie zgodnie z trendami

  • Umiejętność kreacji spójnej komunikacji marketingowej we wszystkich obszarach (internet, video, social media, strony wizerunkowe, mailingi, POS, DTP)

  • Doświadczenie w projektowaniu i składaniu materiałów marketingowych do druku

  • Bardzo wysokie poczucie estetyki oraz kreatywność

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu różnorodnych projektów kreatywnych

  • Biegła znajomość aplikacji pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign

  • Znajomość branży modowej i najnowszych trendów

Mile widziane

  • znajomość programu After Effects i Premiere Pro

  • umiejętność obsługi systemu OSX (praca na iMacu)

  • doświadczenie w projektowaniu materiałów POS oraz opakowań - 3D

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pakiet sportowy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Estonii, Bułgarii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Streetwear na ulicach Twojego miasta? Możesz mieć na to wpływ!

Kandydatów zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio.