Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FARO Tekstylia - firma z ponad 20 letnim doświadczeniem, jeden z liderów w branży tekstyliów domowych na polskim rynku. Producent i bezpośredni importer. W ofercie posiadamy wysokiej jakości  pościele, ręczniki, koce, narzuty oraz inne artykuły tekstylne. Sporą część z naszych artykułów stanowią produkty licencyjne. Więcej o FARO na stronie http://www.faro.com.pl/ofirmie.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zdolnej i pomysłowej osoby na stanowisko Grafik. Miejsce pracy - Kraków.
    Grafik
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • tworzenie oraz modyfikowanie wzorów tekstylnych w oparciu o gotowe materiały licencyjne (m.in. Disney, Marvel, Mattel) i manuale marek (m.in. Valentini oraz Artiborda);
    • przygotowywanie autorskich wzorów na potrzeby tekstyliów - wzory pościeli, patterny, hafty, aplikacje;
    • przygotowywanie wizualizacji produktów w gotowych szablonach;
    • projektowanie opakowań i etykiet produktów;
    • przygotowywanie reklam na potrzeby druku i Internetu;
    • wykonywanie zdjęć produktów, obróbka materiałów graficznych;
    • współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • rozwinięta wrażliwość estetyczna poparta ciekawym portfolio;
    • doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby druku i Internetu;
    • bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe Creative Suite 5.5;
    • dotrzymywanie celów projektu i terminów przydzielonych w codziennej pracy;
    • znajomość języka angielskiego;
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i odpowiedzialność.

    Dodatkowe atuty:

    • umiejętność wykonywania szkiców, znajomość rysunku odręcznego;
    • wcześniejsza praca z tekstyliami i produktami na licencji;
    • umiejętność wykonywania zdjęć produktów typu pack shot;
    • znajomość trendów w dzisiejszym wzornictwie przemysłowym.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • udział w szkoleniach poszerzających kwalifikacje;
    • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
    • po okresie próbnym - umowę o pracę wraz z karnetem sportowym;
    • pracę od pon. do pt. w godz. 8 - 16 w przyjaznej atmosferze w młodym i kreatywnym zespole.

    Przede wszystkim szukamy zdolnej osoby z ciekawym portfolio. Pokaż co udało Ci się zrobić, a my ocenimy Twój potencjał. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, prześlij swoje CV, poparte portfolio w dowolnej formie za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem Grafik Kreatywny/05/2018

    Rekrutacja przewiduje praktyczny sprawdzian umiejętności kandydata przed podjęciem współpracy. Termin nadsyłania zgłoszeń - 20.05 2018. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
    W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883).