Grafik

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 10.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z 15 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w innowacyjnych produktach medycznych, zorientowana na nieustanny rozwój oferowanych wyrobów. Duna jako pierwsza wśród polskich firm wprowadziła na rynek aspiratory „Katarek” wyróżnione 3 krotnie Laurem Konsumenta.

    Szukamy osoby, która...

    • Jest kreatywna. Myśli niestandardowo i podchodzi do każdego projektu indywidualnie.
    • Jest zorientowana na rezultat. Ważna jest zarówno jakość i terminowość realizacji projektów. W sytuacjach nagłych potrafi dostarczyć wymagany rezultat w wyznaczonym czasie.

    Grafik
    w niepełnym wymiarze czasu pracy
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania na stanowisku:

    • Współtworzenie wizerunku marki,
    • Dbałość o spójną komunikację wizualną marki we wszystkich obszarach i narzędziach
    • Aktywny udział w tworzeniu kreatywnych projektów dla marki
    • Przygotowanie projektów graficznych w tym projektów opakowań, materiałów promocyjnych i reklamowych zarówno drukowanych jak i digital (np. ulotek, banerów, materiałów wsparcia sprzedaży, materiałów na www, social media)
    • Inne prace graficzne i kreatywne

    Nasze oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość obsługi programów graficznych (InDesign, Photoshop, Illustrator)
    • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, w tym opakowań i przygotowaniem projektów do druku
    • Znajomość html, php będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenia w projektowaniu i pracy z uznanymi brandami
    • Duże wyczucie estetyki i trendów w designie
    • Kreatywności
    • Samodzielności, dyspozycyjności, zaangażowania, sumienności

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilność zatrudnienia
    • Pracę w ambitnym zespole

    Zapewniamy:

    • Elastyczne zasady współpracy (np. kontrakt B2B)
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Partnerska atmosfera w pracy

    Prosimy przesyłać CV (ze zdjęciem) klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 24.05.2018 r., poz. 1000, ze zm.)