Oferta pracy

Grafik Kreatywny, Designer

ARAGO ELECTROMOBILITY Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych,

  • projektowanie materiałów na stronę internetową, landing page, mailing, kampanie banerowe, newslettery, materiały do mediów społecznościowych, grafiki do druku oraz materiały na potrzeby sieci sprzedaży,

  • aktywny udział w tworzeniu materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby akcji marketingowych,

  • projektowanie kreatywne i adaptacja projektów graficznych,

  • wsparcie przy prowadzeniu firmowej strony internetowej,

  • czynny udział przy tworzeniu identyfikacji wizualnej marki,

  • współpraca z działem marketingu w zakresie opracowania koncepcji graficznych,

  • przygotowywanie projektów zgodnie z Brand Bookiem.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy z grafiką (potwierdzone własnym portfolio),

  • doskonała znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign, Lightroom), a także Corel Draw i Canva,

  • znajomość narzędzi reklamowych oraz analitycznych,

  • nieszablonowe myślenie, wysokie poczucie designu oraz znajomość aktualnych trendów graficznych,

  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku (współpraca z drukarniami),

  • aktywne zainteresowania tematyką social mediów - facebook, instagram,

  • posiadanie zmysłu graficznego - nie tylko w teorii, ale również w praktyce,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,

  • terminowość oraz rzetelność podczas realizacji zadań,

  • umiejętności fotograficzne/filmowe będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • prywatną opiekę medyczną dla osób zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach branżowych,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w przyjaznej atmosferze, tworzonej przez zespół nastawiony na długofalowe relacje,

  • możliwość pracy stacjonarnej w siedzibie firmy, lub zdalnie (preferowane lokalizacje: Warszawa, Brodnica)

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy