Oferta pracy

Grafik Kreatywny

Echo Investment S.A.

  • aleja Solidarności 36, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

aleja Solidarności 36

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i projektowanie grafik na potrzeby projektów mieszkaniowych.

  • Udział w powstawaniu marek wewnętrznych poprzez tworzenie projektów kreatywnych.

  • Opracowanie koncepcji graficznych.

  • Dobór rozwiązań, technik i materiałów dla projektów.

  • Opracowywanie KV dla nowych projektów (nazwa/logo, koncepcje kreatywne).

  • Nadzorowanie prawidłowego wdrażania kampanii KV (online/print).

  • Przygotowywanie materiałów wsparcia dla nowych projektów (karty, rzuty, prezentery, mapy).

  • Przygotowanie plików produkcyjnych do druku.

  • Odpowiadanie za spójność i poprawność merytoryczną materiałów.

  • Współpraca z innymi działami oraz agencjami zewnętrznymi przy przygotowaniu materiałów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – udział w pracach z zakresu wizualnej identyfikacji marki (elementy reklamowe i graficzne).

  • Znajomość programów: pakiet Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign, znajomość typografii, DTP, UX oraz mobile design.

  • Znajomość materiałów, technik produkcji, procesu drukowania oraz przygotowywania do druku.

  • Aktywne wykorzystywanie swojej kreatywność w codziennej pracy - Twoja kreatywność, umiejętności, znajomość trendów i wiedza sprawią, że nasze materiały marketingowe nie tylko będą docierać do naszych klientów, ale także będą wyróżniać się na rynku.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne- pracujemy w różnych zespołach. Umiejętność słuchania i współpracy pozwalają wypracować najlepsze projekty.

  • Dobra organizacji pracy - realizujemy wiele projektów na raz, czasami w bardzo dynamicznym otoczeniu, tylko dobrze ustawione priorytety sprawią, że odniesiesz sukces.

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego.

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

To oferujemy

  • Prywatna opiekę medyczną LuxMed.

  • Kafeterię benefitów, a w niej m.in.: karty sportowe, vouchery, bilety do kin i wiele innych.

  • Umowę na zastępstwo u lidera na polskim rynku deweloperskim.

  • Pracę w zespole, w którym rozmawia się o pomysłach, koncepcjach i są one przekładane na wykorzystywane materiały.

  • Znajdziesz u nas wiedzę i doświadczenie innych pracowników, którzy chętnie się nim dzielą.

  • Jeśli jesteś zainteresowana/y? Czekamy na Twoje CV i Portfolio.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Jesteśmy największym polskim deweloperem z ponad 25-letnim doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym oraz biurowym. Angażujemy się w projekty, które wpisują się w miejską tkankę i ją uzupełniają. Korzystamy z historii tych miejsc, ich kultury i tradycji. Dlatego jednym z najważniejszych obszarów naszych działań jest marketing. Szukamy osoby do naszego zespołu entuzjastów i pasjonatów na stanowisko: Grafik Kreatywny

Przewiń do profilu firmy