Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik kreatywny

Abanana AdvertisingO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie kreatywne i adaptacja projektów graficznych na potrzeby kampanii,

  • Retuszowanie i fotomanipulacja,

  • Opracowywanie koncepcji graficznych dla działu social media,

  • Tworzenie animacji video na potrzeby social media,

  • Przygotowywanie materiałów graficznych dla stron www i druku (w małym zakresie).

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość programów graficznych z pakietu Adobe, w szczególności, Photoshop, Illustrator, After Effects,

  • Poczucie estetyki przy projektowaniu,

  • Dbałość o szczegóły.

Mile widziane

  • Edycja video / animacja,

  • Znajomość programów 3D,

  • Umiejętność pracy na tablecie graficznym,

  • Rysunek odręczny / cyfrowy.

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat (5 dni w tygodniu po 8 godzin),

  • Pracę w stabilnej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem przy ciekawych projektach dla znanych marek pod okiem doświadczonych Project Managerów (sprawdź nasze portfolio na www.eura7.com i www.abanana.pl),

  • Po okresie próbnym dostęp do pakietów medycznych PZU,

  • Możliwość rozwoju z perspektywą awansu,

  • Miłą, przyjemną, fantastyczną, prawie... studencką atmosferę pracy w klimatyzowanym biurze!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

Abanana Advertising

Abanana (należąca do grupy Eura7) jest agencją kreatywną specjalizującą się w prowadzeniu wielokanałowych kampanii reklamowych, łączących off-line i on-line. Nasi graficy tworzyli projekty dla marek takich jak IKEA, Tesco, Remington, Góralki, Sokołów, Cersanit, Opoczno, Vistula. Aktualnie poszukujemy grafika kreatywnego, który dołączy do 5-osobowego teamu graficznego.

Przewiń do profilu firmy

Jak przebiega proces rekrutacji?

1. Wysyłasz CV + portfolio (obowiązkowo).

2. Jeżeli przesłane materiały są w porządku, to prosimy o wypełnienie prostego formularza rekrutacyjnego.

3. Jeżeli formularz jest w porządku, to proponujemy zadanie, którego wykonanie zajmuje maksymalnie 2 godziny.

4. Jeżeli zadanie jest w porządku to zapraszamy na spotkanie do biura lub wideo rozmowę.

5. Decyzja o współpracy.

Osoby zainteresowane pracą w Abanana prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz z załączonym portfolio. W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz. Abym miał pewność, że przeczytałeś to ogłoszenie, w treści zgłoszenia dodaj słowo truskawki.