Oferta pracy

Grafik Kreatywny

Answear.comO firmie

  • Aleja Pokoju 18, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwany nielubiący monotonii GRAFIK z...

  • dużym wyczuciem estetycznym

  • olbrzymimi pokładami kreatywności

  • odważnymi pomysłami

  • inspirującym porfolio

  • ogromnym zaangażowaniem

Nasze wymagania

  • sprawność w obsłudze programów graficznych pakietu Adobe

  • wiedza pozwalająca na tworzenie nietuzinkowych grafik zarówno do internetu (statycznych i animacji) jak i do druku

  • cierpliwość i dokładność w realizacji kampanii banerowych

  • trzymanie ręki na pulsie nowych trendów w grafice e-commerce

Mile widziane

  • znajomość Wordpressa

  • znajomość HTML

  • znajomość programu Google Web Designer

  • ogólna orientacja w branży fashion i streetwear

  • umiejętność stworzenia czegoś z niczego

  • zdolności w zakresie inspirującej zabawy typografią i kolorem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Answear.com

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria około 350 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi i Dobry Pracodawca).

Przewiń do profilu firmy

W sumie... Jeśli jesteś wesołym i ciekawym świata człowiekiem. Umiesz w internety. Jesteś Banerowym Ninją. Intrygują Cię nowe technologie, a Twoje kreatywne pomysły potrafią wyrwać z butów - to praca dla Ciebie.

Zainteresowany? Prześlij CV klikając w Aplikuj teraz

Pamiętaj o dołączeniu PORTFOLIO :)

Informujemy, że kolejnym etapem rekrutacji do którego zostaną zaproszone wybrane osoby będzie wykonanie zadań.