Oferta pracy

Grafik Kreatywny

Rossmann SDP

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów graficznych oraz nadzór nad ich realizacją i wdrożeniem na przykład do App, www i sklepów stacjonarnych;

  • współtworzenie koncepcji kreatywnych do komunikacji marketingowej;

  • współpraca w ramach Zespołu Kreatywnego (z copywrighterami, animatorami, grafikami, fotografami);

  • praca z harmonogramem projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ASP lub UA na kierunkach związanych z projektowaniem graficznym, grafiką wydawniczą lub reklamową (dodatkowym atutem będą kursy/szkolenia/studia podyplomowe związane z marketingiem/animacją);

  • doświadczenie w branży graficznej: w agencji reklamowej / studiu projektowym / zespole projektowym/ dziale marketingu poparte ciekawym portfolio (link)

  • Zaawansowana znajomość programów do tworzenia grafiki: Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign, mile widziana znajomość innych programów z pakietu Adobe;

  • Znajomość pakietu Ms Office: Ms Word, Ms Excel – podstawy;

  • bardzo dobra znajomość kompozycji i typografii oraz otwartość na nowe trendy;

  • dobra organizacja pracy, samodzielność i terminowość;

  • komunikatywność oraz umiejętność efektywnej współpracy z zespołem.

To oferujemy

  • twórczą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem pozytywnych ludzi;

  • pracę nad innowacyjnymi i rozwijającymi projektami;

  • szkolenia w obszarach kierunkowych, narzędziowych oraz miękkich;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pakiet Medicover Sport;

  • dofinansowanie do posiłków;

  • możliwość nauki języków obcych;

  • dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów wakacyjnych, wydarzeń sportowych i kulturalnych

  • największy w Polsce program rozwoju pasji i pozytywnie zakręcone wydarzenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Przewiń do profilu firmy