Logo Pracuj.pl

Grafik Kreatywny

Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku i designu marki,
  • dbałość o zgodność z brandbookiem,
  • przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP),
  • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych offline (np. materiały POS, katalogi) oraz on-line (m.in. mailingi, newslettery, banery),
  • tworzenie projektów oklejenia aut i witryn sklepowych,
  • współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami,
  • przygotowanie kreacji graficznych (druk i web) na potrzeby Fundacji Ewy Naworol, Unik Cars, Acana Polska,
  • przygotowanie prezentacji multimedialnych, filmów szkoleniowych,
  • opracowanie graficzne materiałów prasowych,
  • fotografia na potrzeby firmowe,
  • współpraca z członkami zespołu projektowego i copywriterem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane z obszaru grafiki, projektowania i sztuk pięknych
  • doświadczenie zawodowe w branży graficznej (chętnie zobaczymy Twoje portfolio),
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • podstawowa umiejętność animacji i montażu (Premiere, After Effects),
  • kreatywność, zaangażowanie w realizację zadań oraz otwartość na nowe rozwiązania,
  • umiejętność tworzenia i projektowania w różnych stylach graficznych. Poczucie estetyki,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy
  • pod presją czasu,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość platformy iOS.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce,
  • różnorodność działań i możliwość rozwoju zawodowego,
  • doskonałą atmosferę pracy,
  • pakiet socjalny, kartę Multisport Benfit, prywatną opiekę medyczną,
  • umowę o pracę.

Brzmi ciekawie?

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Od ponad 20 lat zapewniamy miłośnikom zwierząt dostęp do najwyższej klasy Jedzenia ACANA i ORIJEN oraz akcesoriów dla psów i kotów. Siedziba naszej firmy znajduje się Jelczu-Laskowicach. Tutaj odnajdą Państwo zarówno tętniące życiem Centrum Dowodzenia – biura, w których zajmujemy się obsługą Klientów z całej Polski, jak i serce firmy Acana Polska – magazyn, w którym przechowujemy całą naszą tajemnicę i klucz do sukcesu: bezkonkurencyjne produkty najlepszych światowych marek.

Grafik Kreatywny, opolskie